Powered by Smartsupp

Wandy Hookah s.r.o.

V roce 2018 jsme v samém srdci Evropy založili společnost Wandy Hookah s.r.o. s vizí navrhovat a vyrábět kvalitní vodní dýmky a příslušenství a zkrátit obchodní řetezec mezi továrnou a koncovým zákazníkem. Aktuálně v partnerství s distribučními partnery prodáváme unikátní výrobky do více než 10 evrpoských zemí. Náš tým vývojařů každý den pracují na nejnovějších vylepšeních a nových designech, které vám přinesou maximální požitek při použití vodních dýmek. 

Jsme hrdými vlastníky více než 30 jedinečných designů a technologií v oblasti vodních dýmek a příslušenství. Díky využití špičkové technologie, strojů a pečlivě vybraným materiálům, jsme schopni vyrobit prvotřídní produkty za příznivé ceny. Naší prioritou je co nejvíce se přiblížit našim zákazníkům, a proto v rámci našich služeb nabízíme mnoho výhod v podobě poradenství k vodním dýmkám, servis poškozených produktů, e-book s návody a mnoho dalšího.

Dbáme na komplexní portfolio produktů, a proto u nás můžete najít vše co byste mohli potřebovat od kokosových uhlíku, veškerého příslušenství až po designové produkty Wandy Hookah. Protože jsme si vědomi ekologického dopadu vlivem používání obdobných výrobků, navázali jsme spolupráci s firmou Refork a zbavili jsme se jednorázových spotřebních produktů z plastu a nahradili je 100% ekologickými produkty a nadále se budeme snažit co nejvíce omezit negativní dopad na životní prostředí.

V rámci našich rozšířených služeb máme speciální nabídku pro podnikatele s vodními dýmkami, kteří si přímo u nás mohou nakonfigurovat vlastní produkt a my obstaráme celý výrobní proces za vás.

Vize

Vodní dýmka není pouhý kuřácký nástroj, je to také umělecké dílo! Ať už dýmku využíváte doma či v podniku, vždy má dýmka svou osobnost, která odpovídá vaším preferencím či podnikové image. Proto nabízíme i mnoho různých příslušenství, které jsou k dýmkám nezbytné ale mohou obohatit celkový vzhled vašich dýmek. Proto se vždy snažíme naplnit potřeby našich klientů do posledního detailu a směřujeme tam, kde naše spolupráce se zákazníky má smysl.

Náš tým

V týmu Wandy hookah pracují mladí a ambiciózní lidé s mnoha zkušenostmi v oblasti obchodu, marketingu, designování, a kreativní činnosti, a hlavně zkušenosti z dýmkařského světa. Proto se u Wandy můžete těšit na profesionální a přátelský přístup při řešení všech situací od nákupu až po reklamace.