Powered by Smartsupp

Uhlíky - Vapeos 27mm (1kg)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (7)Počet hvězdiček je 5 z 5
-45% Sleva
Cena
99 Kč 99 Kč/kg

Běžná cena
180 Kč

Ušetříte
45% (81 Kč)

Výrobce
Wandy Hookah s.r.o.

Kód produktu
WACO02-08

Balení
1 kg

Ihned k odeslání
ks

Představujeme kvalitní kokosové uhlíky Vapeos 27mm od Wandy Hookah z Indonésie. S dobou hoření přes 120 minut jsou výkonnější než většina uhlíků na trhu. Kokosové uhlíky Vapeos jsou bez zápachu, mají velmi nízký obsah popela a jsou ideální pro dokonalý zážitek z kouření vodní dýmky. Více

Uhlíky Vapeos je kvalitní kokosové uhlí určené pro přípravu vodní dýmky, vyrobené společností Wandy Hookah v Indonésii. Toto uhlí je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající výhřevnost a bylo odolné vůči případným problémům během kouření.

S dobou hoření přes 120 minut mají uhlíky Vapeos delší dobu hoření než většina ostatních uhlíků na trhu. Navíc udržují vysokou teplotu, takže tabák bude po celou dobu rovnoměrně zahříván.

Vapeos při použití netvoří zápach a ani nemá chuť, takže si můžete plně vychutnat chuť vaší oblíbené směsi bez rušivé příchuti. Kokosové uhlíky Vapeos jsou charakteristické velmi nízkým obsahem popela.

Vyzkoušejte dokonalý zážitek z kouření vodní dýmky s uhlíky Vapeos. Bez ohledu na to, zda jste zkušený nadšenec nebo nováček v používání vodní dýmky, uhlíky od Wandy Hookah jsou perfektní volbou pro uspokojivý a bezproblémový zážitek z kouření.