Powered by Smartsupp

Infinity Beta - Amethyst Purple

Obrázek
Obrázek
-25% Sleva
Cena
299 Kč

Běžná cena
399 Kč

Ušetříte
25% (100 Kč)

Výrobce
Wandy Hookah s.r.o.

Kód produktu
WATG02-06

Ihned k odeslání
ks

Infinity Tongs Beta jsou praktickou pomůckou pro každého dýmkaře a díky jedinečnému designu jsou také velmi krásným doplňkem. Více

INFINITY Tongs Jsou nejen nezbytným doplňkem pro vodní dýmku, ale také jsou velice originálním designovým doplňkem, pokud chcete od dýmky něco více!

INFINITY kleště Beta jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku doplněné o ozdobné rytiny pro jejich jedinečný designový vzhled. Pro bezpečnou manipulaci s horkým uhlím, nebo HMS, jsou kleště robustní, aby skvěle padly do ruky a neohýbali se při zatížení, což je obrovskou výhodou oproti často používaným jednolitým tenkým kleštím používaným v mnoha podnicích i domácnostech.

Tyto konkrétní kleště jsou vybaveny závěsnými vidlicemi, které slouží pro zavěšení na talíř vodní dýmky, a tak můžete mít kleště vždy pohodlně u ruky pro snadné použití. tyto kleště se skvěle hodí jak do vašeho podniku, tak pro domácí použití. Kleště se velice příjemně drží a díky jejich zpracování zvyšují bezpečnost při manipulaci s uhlíky a také skvěle oživí prostor kolem sebe svým vzhledem. 

Parametry
Váha 230
Materiál Exkluzivní prémiový hliník
Typ balení Krabička
Rozměry balení 5.5 x 4 x 27.5 cm
Délka 26